› przetargi
› zapytania
› oferty
numer oferty 62884, data dodania 2018.07.12, odsłon 43, edytuj

Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ

Potężna budowlana firma, działająca na terenie Polski i za granicą, potrzebuję pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - polska umowa

  • Wynagrodzenie: 2100 euro netto / 180h

  • Wypłacany dodatek przerobowy co miesiąc

  • Narzędzia oraz odzież ochronną

  • Zakwaterowanie i  przejazdy zorganizowane i płacone przez pracodawcę

  • Zjazdy do domu do indywidualnego ustalenia – średnio co 6-8 tygodni

Twoje zadania:

  • Praca na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku

  • Uprawnienia IŻ

  • Chęci do pracy

Kontakt:

Alona Orzołek

tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!!

CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

kom. 518-200-962
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.